prev next
Stephenie Meyer

ŻYCIE I ŚMIERĆ

Jessca Burkhart

Ryzykowna zagrywka

Jeanne Ryan

Nerve

Krystal Sutherland

Chemia naszych serc

Greckie wakacje

Greckie wakacje

Alyson Noël

o autorze | książki PLN 2212 kategoria: UWAGA MŁODOŚĆ Przejdź do sklepu Wersja e-book
  • Rodzaj wydania: Oprawa miękka - broszurowa
  • Rok wydania: 2013
  • Format: 135 x 205
  • Liczba stron: 224
  • Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Colbie Cavendish zrywa z wizerunkiem kujonki, zrywa także kontakty ze swoją dotychczasową przyjaciółką. Niecierpliwie czeka na najbardziej ekscytujące lato w swoim życiu, mając nadzieję na niekończące się pasmo szalonych imprez i randki ze szkolnym przystojniakiem. Te wspaniałe plany krzyżują jednak rodzice, którzy postanawiają się rozstać i dlatego posyłają córkę na całe wakacje do Grecji, do zwariowanej ciotki... Colbie Cavendish zrywa z wizerunkiem kujonki, zrywa także kontakty ze swoją dotychczasową przyjaciółką. Niecierpliwie czeka na najbardziej ekscytujące lato w swoim życiu, mając nadzieję na niekończące się pasmo szalonych imprez i randki ze szkolnym przystojniakiem. Te wspaniałe plany krzyżują jednak rodzice, którzy postanawiają się rozstać i dlatego posyłają córkę na całe wakacje do Grecji, do zwariowanej ciotki...

 

Alyson Noël jest mistrzynią w kreowaniu niespokojnych, targanych emocjami nastolatków. Bohaterka jej powieści to inteligentna, dowcipna dziewczyna, z którą warto spędzić lato. Greckie wakacje są wspaniałą lekturą!

"ChickLitGurrl"

 

Mimo typowej dla nastolatków obsesji na swoim punkcie Colby jest sympatyczna i ma dobre intencje. Boryka się z natłokiem uczuć i popełnia czarujące błędy, zmierzając w stronę dojrzałości.

“School Library Journal”