prev next
Stephenie Meyer

ŻYCIE I ŚMIERĆ

Jessca Burkhart

Ryzykowna zagrywka

Jeanne Ryan

Nerve

Krystal Sutherland

Chemia naszych serc

UWAGA MŁODOŚĆ

UWAGA MŁODOŚĆ to cykl powieści dla młodzieży, powieści pełnych ciepła, humoru i wzruszeń pierwszych miłości. W serii nazwiska znanych i lubianych autorów, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Greckie wakacje Alyson Noël oraz MISSja SURVIVAL Libby Bray to tytuły otwierajace nowy cykl.

Miłość ze snu

Miłość ze snu

Przejdź do sklepu Wersja e-book Lucy Keatnig kategoria: UWAGA MŁODOŚĆ PLN 2212

Miłość jest snem. A potem się budzisz… Alicja i Maks są szaleńczo w sobie zakochani. Jest tylko jeden problem... Maks jest chłopakiem ze snów. Tylko ze snów. Aż do dnia, gdy oboje spotkają się w szkole!

Coś o tobie i coś o mnie

Coś o tobie i coś o mnie

Przejdź do sklepu Wersja e-book Julie Buxbaum kategoria: UWAGA MŁODOŚĆ PLN 2582

A jeśli nie spotkałaś jeszcze osoby, której najbardziej potrzebujesz? Jessie musi zamieszkać z ojcem i jego partnerką, bogatą hollywoodzką producentką. W obcym mieście i nowej szkole czuje się nieszczęśliwa. Jej życie zmienia się, gdy otrzymuje e-mail podpisany Ktoś/Nikt…

Chemia naszych serc

Chemia naszych serc

Przejdź do sklepu Wersja e-book Krystal Sutherland kategoria: UWAGA MŁODOŚĆ PLN 2582

Miłość to tylko CHEMIA NASZYCH SERC... Kiedy wróciłem do domu, otworzyłem notatnik w komórce i zapisałem: Ponieważ nigdy wcześniej nie spotkałem dziewczyny, którą chciałbym zaprosić do mojego życia. Ale teraz spotkałem Ciebie i nic już nie jest tak jak kiedyś. Dla Ciebie zrobiłbym wyjątek.

Ponad wszystko

Ponad wszystko

Przejdź do sklepu Wersja e-book Nicola Yoon kategoria: UWAGA MŁODOŚĆ PLN 2442

Nastoletnia Maddy jest bardzo chora. Cierpi na niezwykłą chorobę, która nie pozwala jej opuszczać własnego pokoju. Pewnego dnia przez okno dostrzega Olly'ego. To koniec. Koniec jej dotychczasowego życia.

Pewnego dnia

Pewnego dnia

Przejdź do sklepu Wersja e-book DAVID LEVITHAN kategoria: UWAGA MŁODOŚĆ PLN 2442

Każdego dnia w innym ciele... Kontynuacja książki KAŻDEGO DNIA