prev next

#GOYOUNG

Cykl powieści dla młodzieży, powieści pełnych emocji, humoru i wzruszeń pierwszych miłości. W serii nazwiska znanych i lubianych autorów, prosto ze szczytów list bestsllerów: Nicola Yoon, David Levithan, Julie Buxbaum i inni. 

Gdy słowa zawodzą

Gdy słowa zawodzą

Przejdź do sklepu Wersja e-book Julie Buxbaum kategoria: GOYOUNG seria: GOYOUNG PLN 2582

Chory na zespół Aspergera David nigdy nie potrafił rozmawiać z rówieśnikami. Śliczna i popularna Kit zapomniała, jak się to robi po tragedii, która ją spotkała. Czy tych dwoje zdoła się porozumieć? Nowa powieść Julie Buxbaum!

Słońce też jest gwiazdą

Słońce też jest gwiazdą

Przejdź do sklepu Wersja e-book Nicola Yoon kategoria: GOYOUNG seria: GOYOUNG PLN 2590

Natasha mieszka w USA nielegalnie i wkrótce zostanie deportowana. I wtedy spotyka Daniela. Czy warto zakochać się tylko na chwilę? Druga powieść autorki bestsellera „New York Timesa” PONAD WSZYSTKO!

Szukam Cię, Zoë

Szukam Cię, Zoë

Przejdź do sklepu Wersja e-book Alyson Noël kategoria: GOYOUNG seria: GOYOUNG PLN 2582

Czy pamiętnik zmarłej tragicznie Zoë pomoże odkryć tajemnicę jej śmierci? Czy więź pomiędzy dwiema siostrami przetrwa nawet wtedy, kiedy jednej z nich zabraknie?

Miłość ze snu

Miłość ze snu

Przejdź do sklepu Wersja e-book Lucy Keatnig kategoria: GOYOUNG seria: GOYOUNG PLN 2212

Miłość jest snem. A potem się budzisz… Alicja i Maks są szaleńczo w sobie zakochani. Jest tylko jeden problem... Maks jest chłopakiem ze snów. Tylko ze snów. Aż do dnia, gdy oboje spotkają się w szkole!

Coś o tobie i coś o mnie

Coś o tobie i coś o mnie

Przejdź do sklepu Wersja e-book Julie Buxbaum kategoria: GOYOUNG seria: GOYOUNG PLN 2582

A jeśli nie spotkałaś jeszcze osoby, której najbardziej potrzebujesz? Jessie musi zamieszkać z ojcem i jego partnerką, bogatą hollywoodzką producentką. W obcym mieście i nowej szkole czuje się nieszczęśliwa. Jej życie zmienia się, gdy otrzymuje e-mail podpisany Ktoś/Nikt…