prev next

Aktualności

ZAKOCHAJ SIĘ!

ZAKOCHAJ SIĘ!2017-01-31

Luty to miesiąc zakochanych... I choć za oknem zimno, polecamy Wam walentynkowe książki pełne gorących uczuć! Znajdziecie na księgarskiej półce: COŚ O TOBIE I COŚ O MNIE Juli Buxbaum, CHEMIĘ NASZYCH SERC Krystal Sutherland, MIŁOŚĆ ZE SNU Lucy Keating oraz PONAD WSZYSTKO Nicoli Yoon - wkrótce na ekranach kin.

Na Nowy Rok!

Na Nowy Rok!2017-01-07

W Nowym Roku mamy dla Was mnóstwo wspaniałych książek, zarówno kontynuacji, jak i nowych autorów. Pojawią się nowe tomy Akademii Canterwood i trylogii Lauren St John, a ponadto COŚ O TOBIE I COŚ O MNIE Julie Buxbaum oraz MIŁOŚĆ ZE SNU Lucy Keating. A to dopiero początek...

Święta, święta... Czas na prezenty!

Święta, święta... Czas na prezenty!2016-12-15

Święta, święta, a wraz z nimi prezenty! Same znane nazwiska i wspaniałe powieści, które jak najszybciej powinny do Was trafić!

Miłość to tylko CHEMIA NASZYCH SERC...

Miłość to tylko CHEMIA NASZYCH SERC...2016-08-03

Cudowna powieść Krystal Sutherland, przezabawny i niezwykle wzruszający dowód na to, jak słodko-gorzka bywa pierwsza miłość... Henry Page nigdy nie brał pod uwagę możliwości, że się zakocha. Być może uważa się za romantyka, jednak – jak dotąd – nie pisana mu była wielka miłość, pozbawiająca snu, odbierająca apetyt, przesłaniająca cały świat. Ale pewnego dnia spotkał Grace...

NERVE na ekranach kin!

NERVE na ekranach kin!2016-08-01

Film na podstawie bestsellerowej powieści Jeanne Ryan w kinach od września 2016! W rolach głównych młode filmowe gwiazdy: Emma Roberts i Dave Franco. JESTEŚ WIDZEM CZY GRACZEM?